Love.Az
Canlı Futbol Nəticələri - LiveScore
Canli Futbol Nəticələri
Bu Günün oyunları
Yenilə
|
Hamısı
|
Canlı
|
Bitmiş
|
Dünən
|
Sabah
ALMANYA: Bundesliga
55'
FC Köln - Union Berlin
1:2
57'
Freiburg - Heidenheim
1:1
57'
Mönchengladbach - Frankfurt
1:1
56'
RB Leipzig - Bremen
0:1
İNGİLTERE: Premier League
45+'
Bournemouth - Brentford
0:0
45+'
Everton - Sheffield Utd
1:0
45+'
Newcastle - Brighton
0:1
45+'
Tottenham - Burnley
1:1
45+'
West Ham - Luton
0:1
45+'
Wolves - Crystal Palace
0:2
İSPANYA: LaLiga
32'
Villarreal - Sevilla
0:1
TÜRKİYE: TFF 1. Lig
83'
Adanaspor - Bandırmaspor
1:0
82'
Boluspor - Çorum
1:0
82'
Erzurumspor - Eyüpspor
0:4
85'
Göztepe - Bodrumspor
0:1
81'
Kocaelispor - Sakaryaspor
0:1
87'
Şanlıurfaspor - Manisa FK
1:0
86'
Tuzlaspor - Gençlerbirliği
0:1
ALMANYA: 3. Liga
17'
Mannheim - Sandhausen
2:0
ALMANYA: Regionalliga North
45+'
Jeddeloh - Spelle-Venhaus
1:0
ALMANYA: Oberliga Schleswig-Holstein
80'
Dornbreite Lubeck - Nordmark Satrup
1:2
84'
Hohenwestedt - Heider SV
1:1
45+'
Oldenburger - Eichede
1:0
ALMANYA: Oberliga Hamburg
90+'
Sasel - Rugenbergen
2:3
86'
TSV Buchholz 08 - Harksheide
3:1
ALMANYA: Oberliga Bremen
89'
Blumenthaler - Komet Arsten
4:2
87'
BTS Neustadt - Bremen II
1:1
87'
Geestemunde - OSC Bremerhaven
4:2
78'
Hemelingen - TURA Bremen
0:2
83'
Leher - Blockdiek
1:1
83'
Vatan Bremen - Woltmershausen
2:1
ALMANYA: Oberliga Niedersachsen
85'
Delmenhorst - Arminia Hannover
2:0
88'
Ramlingen-Ehlershausen - Lupo-Martini Wolfsburg
0:5
45+'
Eintracht Celle - BSV Rehden
2:0
ALMANYA: Oberliga Hessen
82'
Alzenau - Giessen
0:2
Yenilənmə Gözlənilir
Erlensee - Friedberg
0:3
83'
Fernwald - Baunatal
2:0
85'
Waldgirmes - Hanau
3:0
ALMANYA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
48'
Kaiserslautern II - Diefflen
0:1
54'
Mechtersheim - Gonsenheim
0:0
ALMANYA: Oberliga Bayern Nord
90'
Wurzburger FV - Bayern Hof
0:3
ALMANYA: Oberliga Bayern Süd
60'
Nordlingen - Ismaning
0:0
ANGOLA: Girabola League
45+'
Sporting de Cabinda - CD Lunda Sul
1:0
17'
Interclube - Libolo
0:0
ARJANTİN: Primera B - Apertura
45+'
Dock Sud - Deportivo Armenio
1:0
ARNAVUTLUK: Süper Lig
45+'
Egnatia - Tirana
0:2
45+'
Laci - Kukesi
1:0
45+'
Partizani - Erzeni
3:0
45+'
Teuta - Din. Tirana
0:0
45+'
Vllaznia - Skenderbeu
1:2
AVRUPA: Premier League (Crimea)
88'
Inkomport - Alushta-Crimea
4:2
89'
Ocean Kerch - Kyzyltash
3:1
89'
TSK Simferopol - Sparta-KT
3:1
AVRUPA: European U17 Şampiyonası - Bayanlar
54'
Fransa U17 K - İngiltere U17 K
0:0
58'
Norveç U17 K - İsveç U17 K
1:0
AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
Fasilə
Wiener Viktoria - SV Oberwart
0:0
AVUSTURYA: Regionalliga Central
84'
Ried (Am) - ASK Klagenfurt
1:1
58'
Wolfsberger (Am) - Vocklamarkt
1:0
AVUSTURYA: Regionalliga Batı
90'
Wals-Grunau - Dornbirner SV
1:1
AVUSTURYA: Karnten
45+'
Treibach - SC Landskron
2:0
AVUSTURYA: Niederosterreich
17'
Retz - Warth
0:0
AVUSTURYA: Vorarlberg
54'
Lauterach - Alberschwende
0:1
45+'
Rotenberg - A. Lustenau (Am)
0:1
AVUSTURYA: Wien
54'
Simmeringer - A XIII-Auhof Center
1:3
45+'
1980 Wien - Stammersdorf
1:0
45+'
Stadlau - Wienerberger
0:2
AVUSTURYA: Bundesliga Women
87'
Altach/Vorderland K - Dornbirn K
2:1
AZERBAYCAN: Premier Lig
88'
Araz - Turan
0:1
BAE: 1. Lig
42'
Al Urooba - Al Dhafra
1:0
42'
Dibba Al Fujairah - Masafi
1:0
42'
Gulf United - Gulf Heroes
1:1
BELÇİKA: Super League Women - Kazananlar etabı
32'
Club Brugge K - Genk K
0:0
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga
45+'
Arsenal Dzyarzhynsk - Slutsk
1:0
BOSNA HERSEK: WWIN Liga BiH
45+'
Siroki Brijeg - Velez Mostar
0:1
BREZİLYA: Pernambucano U20 - İlk etap
86'
Ibis Sport Club U20 - CA Porto U20
2:0
BULGARİSTAN: Parva liga - Konferans Ligi Grubu
45+'
Arda - Botev Plovdiv
0:1
BURUNDİ: Coupe du President
87'
Deira - Vital O
0:0
CEZAYİR: Ligue 2
45+'
Annaba - Ouargla
1:0
45+'
ASM Oran - Medea
3:0
45+'
Batna - Khroub
1:0
45+'
Chelghoum - Mlila
0:0
45+'
GC Mascara - Kolea
0:0
45+'
Ghozlane - Harrach
0:0
45+'
MO Constantine - Eulma
1:1
45+'
Olympique Akbou - Telaghema
0:0
45+'
Olympique Magrane - MSP Batna
0:0
45+'
Oued Sly - El Khemis
1:1
45+'
SC Mecheria - Temouchent
0:0
45+'
WA Mostaganem - Guir Abadla
2:0
45+'
Widad Adabi de Boufarik - Hussein Dey
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: FORTUNA:LIGA - Şampiyona Playoffları
85'
Ostrava - Mlada Boleslav
0:1
88'
Plzen - Slovacko
2:2
ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group B
89'
Banik Most-Sous - Teplice B
1:5
ÇEK CUMHURİYETİ: MSFL
17'
FK Frydek-Mistek - Start Brno
0:0
17'
Uhersky Brod - Znojmo
0:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Division D
17'
Stara Rise - Zdar na Sazavou
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Division E
17'
Nove Sady - Vsechovice
0:0
17'
Prerov - Holesov
0:0
17'
Skastice - Vsetin
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Sternberk - Strani
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Division F
Yenilənmə Gözlənilir
Jesenik - Frenstat p. R.
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Jihocesky KP
Yenilənmə Gözlənilir
Protivin - TJ Osek
5:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Olomoucky KP
Yenilənmə Gözlənilir
Belotin - Zelatovice
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Rapotin - Bohunovice
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Urcice - Mohelnice
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Ustecky KP
Yenilənmə Gözlənilir
Srbice - Ledvice
1:0
Yenilənmə Gözlənilir
Usti n. L. B - Vilemov
2:2
ÇEK CUMHURİYETİ: Vysocina KP
Yenilənmə Gözlənilir
Nove Mesto na Morave B - Kamenice nad Lipou
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Zlinsky KP
Yenilənmə Gözlənilir
Hluk - Stitna nad Vlari
0:0
17'
Morkovice - Luhacovice
1:0
Yenilənmə Gözlənilir
Osvetimany - Francova Lhota
0:0
17'
Slusovice - Kvasice
1:0
ÇEK CUMHURİYETİ: 2. Liga Women - Düşme Grubu
61'
Prague Raptors K - Teplice K
2:4
DANİMARKA: Elitedivisionen Women - Şampiyona Playoffları
85'
Aarhus K - Nordsjaelland K
1:0
ESTONYA: Meistr ligi
45+'
Kuressaare - Tammeka
0:0
FAROE ADALARI: 1. Deild
32'
Klaksvik 2 - FC Suduroy
1:2
FİLİPİNLER: PFL
86'
Don Bosco Garelli - Tuloy
1:4
FİNLANDİYA: Veikkausliiga
45+'
Oulu - Gnistan
1:1
GÜNEY AFRİKA: Premier Lig
90'
Polokwane - Sekhukhune
0:0
88'
Swallows - Stellenbosch
2:0
GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga 2
85'
Georgia - Loco. Tbilisi
3:0
45+'
Din. Tbilisi 2 - Khobi
1:1
HOLLANDA: Tweede Divisie
85'
ADO 20 Heemskerk - Kozakken Boys
3:2
85'
AFC - ACV Assen
1:0
80'
Rijnsburgse Boys - Lisse
0:1
52'
Jong Sparta Rotterdam - Quick Boys
0:2
57'
Katwijk - Excelsior Maassluis
1:1
HOLLANDA: Derde Divisie
87'
DVS '33 Ermelo - ODIN '59
5:1
87'
IJsselmeervogels - VV DOVO
2:1
81'
Kloetinge - SteDoCo
1:1
50'
TEC - Barendrecht
2:1
50'
USV Hercules - RKAV Volendam
3:0
HOLLANDA: Eredivise - Bayanlar
17'
Alkmaar K - Heerenveen K
0:0
17'
Den Haag K - Ajax K
0:0
17'
Feyenoord K - Utrecht K
0:0
17'
PEC Zwolle K - Sittard K
0:0
17'
PSV K - Excelsior K
0:1
17'
Twente K - Telstar K
0:0
İNGİLTERE: Premier League 2 - Playofflar
86'
Reading U21 - Nottingham U21
3:1
İNGİLTERE: 18yaş altı akademik
57'
Norwich U18 - Brighton U18
1:5
İRAN: Pro Lig
Fasilə
Shams Azar Qazvin - Malavan
1:0
27'
Mes Rafsanjan - Sepahan
0:1
İRLANDA: National League Women
45+'
DLR Waves K - Shelbourne K
0:1
İSKOÇYA: Premiership - Düşme Grubu
45+'
Livingston - St. Johnstone
0:1
45+'
Ross County - Motherwell
1:2
İSKOÇYA: Premiership - Şampiyona Playoffları
45+'
Hearts - Dundee FC
1:0
45+'
St. Mirren - Kilmarnock
0:1
İSKOÇYA: Championship - Düşme Grubu
45+'
Hamilton - Alloa
2:1
45+'
Inverness - Montrose
0:0
İSKOÇYA: League One - Düşme - Playofflar
45+'
Peterhead - Spartans
0:2
45+'
Stirling - Dumbarton
0:0
İSKOÇYA: League Two - Düşme - Playofflar
45+'
East Kilbride - Stranraer
1:0
İSPANYA: LaLiga2
32'
Ferrol - Alcorcon
0:0
32'
Gijon - Andorra
2:0
İSPANYA: Primera RFEF - Group 1
45+'
Tarazona - Sabadell
2:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 2
32'
Tuilla - Barcia
0:1
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 5
Fasilə
Rapitenca - FC L'escala
1:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 6
Fasilə
Patacona - Burriana
0:1
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 8
51'
Ponferradina B - Almazan
0:2
Fasilə
Colegios Diocesanos - Leonesa B
0:0
İSVEÇ: Allsvenskan
89'
AIK Stockholm - Sirius
0:3
88'
Halmstad - Mjallby
1:3
İSVEÇ: Superettan
89'
Sundsvall - Landskrona
1:3
88'
Varberg - Orgryte
1:2
İSVEÇ: 1. Lig - Norra
Fasilə
Stockholm Internazionale - FBK Karlstad
2:0
İSVEÇ: 1. Lig - Södra
45+'
Rosengard - Ljungskile
2:0
İSVEÇ: 2. Lig - Norrland
45+'
Algarna-Harnosand - Bergnasets
0:2
45+'
Team TG - Lucksta
3:0
İSVEÇ: Elitettan - Kadınlar
85'
Eskilstuna Utd K - Lidkoping K
0:0
89'
Jitex K - Örebro K
4:2
45+'
Gamla Upsala K - Alingsas K
0:3
İSVİÇRE: Promotion League
45+'
Bavois - St. Gallen II
1:0
45+'
Bruhl SG - Breitenrain
0:1
45+'
Bulle - Paradiso
1:2
45+'
Lugano II - Basel II
1:2
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 1
84'
Meyrin - Sion II
2:1
84'
Portalban - Vevey
0:3
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 3
45+'
Eschen - Uzwil
1:0
45+'
Kreuzlingen - Linth
2:1
45+'
Tuggen - Hongg
1:0
45+'
Wettswil-Bonstetten - Balzers
0:0
45+'
YF Juventus - Freienbach
1:1
İSVİÇRE: Super League Women - Klasman playoffları
45+'
Aarau K - Grasshopper K
0:3
45+'
Luzern K - St. Gallen K
0:4
İTALYA: Serie D - Winners stage
45+'
Caldiero Terme - Union Clodiense
0:0
İTALYA: Primavera 1
85'
Atalanta U19 - Verona U19
1:2
90+'
Sampdoria U19 - Empoli U19
0:2
İTALYA: Primavera 2
88'
Ascoli U19 - Spezia U19
1:0
84'
Benevento U19 - Cosenza U19
0:0
86'
Brescia U19 - Sudtirol U19
2:2
87'
Cremonese U19 - Cittadella U19
4:1
90+'
Crotone U19 - Perugia U19
4:1
90'
Entella U19 - Pescara U19
2:2
88'
Padova U19 - Alessandria U19
1:0
89'
Palermo U19 - Monopoli U19
0:0
89'
Parma U19 - Reggiana U19
1:0
86'
Pisa U19 - Napoli U19
0:1
85'
Renate U19 - AlbinoLeffe U19
3:1
89'
Udinese U19 - Spal U19
2:0
81'
Venezia U19 - FeralpiSalo U19
4:2
86'
Vicenza U19 - Como U19
2:0
İZLANDA: Besta deild karla
45+'
Akranes - Vestri
1:0
İZLANDA: Division 2
45+'
KFG Gardabaer - Haukar
0:1
45+'
Volsungur - Selfoss
0:0
KONGO: Ligue 1
45+'
Otoho d'Oyo - Kondzo
0:0
LETONYA: Virsliga
89'
Metta - Jelgava
3:0
LETONYA: 1. Liga
45+'
Ogre United - Tukums 2000 2
1:0
Fasilə
Riga FC 2 - Leevon PPK
1:1
LİTVANYA: A Lyga
45+'
Suduva - Dziugas Telsiai
0:0
LÜBNAN: Premier Lig - Kazananlar etabı
81'
Al Ansar - Safa
2:0
MACARİSTAN: OTP Bank Liga
60'
MTK Budapest - Puskas Academy
1:3
MAKAO: Elite League - Şampiyona Playoffları
69'
Lun Lok - Benfica
1:7
MALEZYA: Süper Lig
85'
Terengganu - Perak
3:1
MISIR: Premier Lig
78'
Arab Contractors - Al Ittihad
0:1
MOLDOVA: Super Liga - Şampiyona Playoffları
90'
Balti - Dacia Buiucani
2:2
MOZAMBİK: Mocambola
87'
Black Bulls - Ferroviario Beira
2:1
NORVEÇ: OBOS-ligaen
45+'
Aalesund - Vålerenga
0:1
45+'
Åsane - Start
0:0
45+'
Bryne - Mjondalen
1:0
45+'
Kongsvinger - Raufoss
0:1
45+'
Lyn - Levanger
2:0
45+'
Moss - Stabaek
0:1
45+'
Ranheim - Egersund
1:0
45+'
Sogndal - Sandnes
3:0
NORVEÇ: Division 2, avd 1
45+'
Arendal - Halden
0:1
Fasilə
Eik-Tonsberg - Jerv
1:0
45+'
Notodden - Flekkeroy
0:1
NORVEÇ: Division 2, avd 2
88'
Eidsvold - Strindheim
3:1
NORVEÇ: Division 3 - Group 1
86'
Haugesund 2 - Loddefjord
0:1
45+'
Ardal - OS
1:1
NORVEÇ: Division 3 - Group 2
45+'
Sola - Fram
0:1
NORVEÇ: Division 3 - Group 3
86'
Frigg - Ullern
2:0
45+'
Asker - Oppsal
2:2
NORVEÇ: Division 3 - Group 4
85'
Surnadal - Nardo
1:1
85'
Verdal - Melhus
1:4
NORVEÇ: Division 3 - Group 5
85'
Ready - Funnefoss/Vormsund
3:0
62'
Spjelkavik - Skedsmo
0:0
NORVEÇ: Division 3 - Group 6
84'
Elverum - Fyllingsdalen
2:0
45+'
Floya - Sprint-Jeloy
0:0
NORVEÇ: Toppserien - Bayanlar
2'
Arna-Bjørnar K - Brann K
0:0
ÖZBEKİSTAN: Super League
45+'
Metallurg Bekabad - Qizilqum
0:0
45+'
Olympic - Pakhtakor
0:0
PARAGUAY: Division Intermedia
45+'
Pastoreo - Encarnacion FC
1:2
45+'
Recoleta - San Lorenzo
1:2
POLONYA: Ekstraklasa
87'
Gornik Zabrze - Stal Mielec
1:0
POLONYA: Division 1
82'
Chrobry Glogow - R. Rzeszow
1:1
POLONYA: Division 2
45+'
Hutnik Krakow - Lech II
1:0
45+'
Zaglebie II - Wisla Pulawy
0:0
32'
KKS Kalisz - Kotwica Kolobrzeg
0:1
POLONYA: III Liga - Group I
82'
Zambrow - Warta Sieradz
1:1
45+'
Mlawa - Pilica Bialobrzegi
0:0
POLONYA: III Liga - Group II
86'
Blekitni Stargard - Vineta W.
6:1
45+'
Elana Torun - Unia Swarzedz
1:0
Fasilə
Starogard Gdanski - Gedania Gdansk
0:1
POLONYA: III Liga - Group III
89'
Starowice Dolne - Carina Gubin
2:1
45+'
Warta Gorzow - Stilon Gorzow
0:1
PORTEKİZ: Liga Portugal
17'
Portimonense - Rio Ave
0:0
17'
Vizela - Estrela
1:0
PORTEKİZ: Liga Portugal 2
87'
Torreense - Feirense
2:1
17'
Vilaverdense - Penafiel
0:1
PORTEKİZ: Campeonato Nacional U19 - Düşme Grubu
86'
Boavista U19 - Lusitania FC U19
4:0
PORTEKİZ: Liga BPI Women
82'
Benfica K - Racing Power K
1:0
82'
Damaiense K - Sporting K
0:1
84'
Maritimo K - Valadares Gaia K
0:2
83'
Torreense K - Braga K
2:1
RUANDA: Premier League
90+'
Etoile de L'Est - Bugesera
0:3
68'
Kiyovu - Rayon Sport
0:0
82'
Sunrise - Marines
1:0
RUSYA: Premier Ligi
55'
Sp. Moscow - Krasnodar
1:0
RUSYA: FNL
45+'
Arsenal Tula - Neftekhimik
0:0
RUSYA: FNL 2 - Division A Gold - İlkbahar Sezonu
45+'
Murom - FK Novosibirsk
0:1
RUSYA: FNL 2 - Division A Silver - İlkbahar Sezonu
86'
D. Bryansk - Kursk
2:0
85'
Kaluga - Mashuk
1:2
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 1
88'
Forte Taganrog - Astrakhan
1:0
89'
Kholding - Kamensk-Shakhtinsky
1:1
84'
Nart Cherkessk - Nalchik
3:2
56'
Nazran - FC Sevastopol
0:1
45+'
Dynamo Makhachkala 2 - Rostov 2
0:1
45+'
Maykop - Biolog
1:0
45+'
Rubin Yalta - Dynamo Stavropol
0:2
SAN MARİNO: Campionato Sammarinese - Playofflar
90'
Tre Penne - Cosmos
0:0
SLOVAKYA: Nike liga - Şampiyona Playoffları
58'
Podbrezova - Slovan Bratislava
1:0
SLOVAKYA: 1. Liga Women - Düşme Grubu
Fasilə
Zilina K - Petrzalka K
1:0
SLOVENYA: Prva Liga
82'
Rogaska - Aluminij
1:4
SOMALİ: National league
90+'
Kigs - Midnimo
3:1
TAYLAND: Thai League 1
90'
Sukhothai - Police Tero
2:0
UGANDA: Premier League
90'
BUL - Gadaffi
1:0
89'
Kitara - Busoga
2:2
87'
Maroons - Bright Stars
0:0
90'
NEC FC - Vipers
0:0
83'
UPDF - Villa
0:1
87'
URA SC - Kampala City
0:0
88'
Wakiso Giants - Mbarara City
2:0
UKRAYNA: Championship Women - Düşme Grubu
86'
Panthers FC Uman K - Veres-Rivne K
5:1
URUGUAY: Primera Division - Apertura
88'
Cerro CA - Danubio
2:0
URUGUAY: Segunda Division
83'
Albion - La Luz
1:0
YUNANİSTAN: Super League 2 - Terfi Grupları
85'
Levadiakos - AEL Larissa
1:2
ZİMBABVE: Premier Soccer League
90+'
Bulawayo Chiefs - Chicken Inn
0:0
82'
GreenFuel - ZPC Kariba
1:0
82'
Simba Bhora - Ngezi Platinum
1:1
90+'
Yadah - CAPS Utd
0:0
Ana Səhifə
Rəng Seçimi:
Passion Love