Love.Az
Canlı Futbol Nəticələri - LiveScore
Canli Futbol Nəticələri
Bu Günün oyunları
Yenilə
|
Hamısı
|
Canlı
|
Bitmiş
|
Dünən
|
Sabah
ALMANYA: Bundesliga
37'
FC Köln - Union Berlin
0:2
37'
Freiburg - Heidenheim
1:0
37'
Mönchengladbach - Frankfurt
1:1
37'
RB Leipzig - Bremen
0:1
İNGİLTERE: Premier League
7'
Bournemouth - Brentford
0:0
7'
Everton - Sheffield Utd
0:0
7'
Newcastle - Brighton
0:0
7'
Tottenham - Burnley
0:0
7'
West Ham - Luton
0:0
7'
Wolves - Crystal Palace
0:0
TÜRKİYE: TFF 1. Lig
Fasilə
Adanaspor - Bandırmaspor
0:0
Fasilə
Boluspor - Çorum
0:0
Fasilə
Erzurumspor - Eyüpspor
0:3
Fasilə
Göztepe - Bodrumspor
0:1
Fasilə
Kocaelispor - Sakaryaspor
0:0
47'
Şanlıurfaspor - Manisa FK
1:0
47'
Tuzlaspor - Gençlerbirliği
0:1
ALMANYA: 3. Liga
90+'
Unterhaching - Dresden
1:2
ALMANYA: Regionalliga North
7'
Jeddeloh - Spelle-Venhaus
0:0
ALMANYA: Oberliga Schleswig-Holstein
Fasilə
Dornbreite Lubeck - Nordmark Satrup
1:2
Fasilə
Hohenwestedt - Heider SV
1:0
ALMANYA: Oberliga Hamburg
51'
Sasel - Rugenbergen
1:3
47'
TSV Buchholz 08 - Harksheide
1:0
ALMANYA: Oberliga Bremen
49'
Blumenthaler - Komet Arsten
1:0
47'
BTS Neustadt - Bremen II
0:1
47'
Geestemunde - OSC Bremerhaven
2:0
Fasilə
Hemelingen - TURA Bremen
0:1
Fasilə
Leher - Blockdiek
1:1
54'
Oberneuland - Brinkumer
1:1
Fasilə
Vatan Bremen - Woltmershausen
0:1
ALMANYA: Oberliga Niedersachsen
Fasilə
Delmenhorst - Arminia Hannover
2:0
48'
Ramlingen-Ehlershausen - Lupo-Martini Wolfsburg
0:2
7'
Eintracht Celle - BSV Rehden
0:0
ALMANYA: Oberliga Hessen
Fasilə
Alzenau - Giessen
0:1
Fasilə
Erlensee - Friedberg
0:3
Fasilə
Fernwald - Baunatal
2:0
46'
Waldgirmes - Hanau
2:0
ALMANYA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
70'
RW Koblenz - Pfeddersheim
3:0
37'
Kaiserslautern II - Diefflen
0:1
37'
Mechtersheim - Gonsenheim
0:0
ALMANYA: Oberliga Bayern Nord
81'
Regensburg II - Coburg
4:0
50'
Wurzburger FV - Bayern Hof
0:2
ALMANYA: Oberliga Bayern Süd
37'
Nordlingen - Ismaning
0:0
ARJANTİN: Primera B - Apertura
7'
Dock Sud - Deportivo Armenio
0:0
ARNAVUTLUK: Süper Lig
7'
Egnatia - Tirana
0:0
7'
Laci - Kukesi
0:0
7'
Partizani - Erzeni
0:0
7'
Teuta - Din. Tirana
0:0
7'
Vllaznia - Skenderbeu
0:0
AVRUPA: Premier League (Crimea)
89'
GFK Yalta - Gvardiya
2:0
48'
Inkomport - Alushta-Crimea
3:0
49'
Ocean Kerch - Kyzyltash
2:0
50'
TSK Simferopol - Sparta-KT
2:0
AVRUPA: European U17 Şampiyonası - Bayanlar
37'
Fransa U17 K - İngiltere U17 K
0:0
37'
Norveç U17 K - İsveç U17 K
0:0
AVUSTURYA: 2. Liga
80'
Floridsdorfer AC - Dornbirn
1:1
81'
Grazer - Horn
1:1
AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
7'
Wiener Viktoria - SV Oberwart
0:0
AVUSTURYA: Regionalliga Central
Fasilə
Ried (Am) - ASK Klagenfurt
0:1
37'
Wolfsberger (Am) - Vocklamarkt
0:0
AVUSTURYA: Regionalliga Batı
50'
Wals-Grunau - Dornbirner SV
1:0
AVUSTURYA: Karnten
7'
Treibach - SC Landskron
0:0
AVUSTURYA: Vorarlberg
37'
Lauterach - Alberschwende
0:1
7'
Rotenberg - A. Lustenau (Am)
0:0
AVUSTURYA: Wien
37'
Simmeringer - A XIII-Auhof Center
0:2
7'
1980 Wien - Stammersdorf
0:0
7'
Stadlau - Wienerberger
0:0
AVUSTURYA: Bundesliga Women
47'
Altach/Vorderland K - Dornbirn K
0:1
AZERBAYCAN: Premier Lig
48'
Araz - Turan
0:0
BAE: 1. Lig
2'
Al Urooba - Al Dhafra
0:0
2'
Gulf United - Gulf Heroes
0:0
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga
7'
Arsenal Dzyarzhynsk - Slutsk
0:0
BOSNA HERSEK: WWIN Liga BiH
7'
Siroki Brijeg - Velez Mostar
0:0
BREZİLYA: Pernambucano U20 - İlk etap
47'
Ibis Sport Club U20 - CA Porto U20
0:0
BULGARİSTAN: Parva liga - Konferans Ligi Grubu
7'
Arda - Botev Plovdiv
0:0
BURUNDİ: Coupe du President
48'
Deira - Vital O
0:0
CEZAYİR: Ligue 2
7'
Annaba - Ouargla
0:0
7'
ASM Oran - Medea
0:0
7'
Batna - Khroub
0:0
7'
MO Constantine - Eulma
0:0
7'
Olympique Akbou - Telaghema
0:0
7'
Oued Sly - El Khemis
0:0
7'
Widad Adabi de Boufarik - Hussein Dey
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: FORTUNA:LIGA - Şampiyona Playoffları
Fasilə
Ostrava - Mlada Boleslav
0:1
48'
Plzen - Slovacko
2:1
ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group B
49'
Banik Most-Sous - Teplice B
0:3
ÇEK CUMHURİYETİ: Jihocesky KP
Yenilənmə Gözlənilir
FC Semice - Junior Strakonice
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Protivin - TJ Osek
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Karlovarsky KP
Yenilənmə Gözlənilir
KV Dvory - Kralovske Porici
4:1
Yenilənmə Gözlənilir
Marianske Lazne B - Union Nove Sedlo
0:4
ÇEK CUMHURİYETİ: Kralovehradecky KP
58'
Nachod - Chlumec nad Cidlinou B
1:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Moravskoslezsky KP
Yenilənmə Gözlənilir
Dolni Datyne - Petrvald na Morave
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Ustecky KP
Yenilənmə Gözlənilir
Srbice - Ledvice
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Usti n. L. B - Vilemov
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: 2. Liga Women - Düşme Grubu
37'
Prague Raptors K - Teplice K
2:3
DANİMARKA: Elitedivisionen Women - Düşme Grubu
81'
B93 K - Thisted K
4:0
DANİMARKA: Elitedivisionen Women - Şampiyona Playoffları
Fasilə
Aarhus K - Nordsjaelland K
1:0
ESTONYA: Meistr ligi
7'
Kuressaare - Tammeka
0:0
FİLİPİNLER: PFL
47'
Don Bosco Garelli - Tuloy
0:2
FİNLANDİYA: Veikkausliiga
7'
Oulu - Gnistan
0:0
GÜNEY AFRİKA: Premier Lig
50'
Polokwane - Sekhukhune
0:0
48'
Swallows - Stellenbosch
1:0
GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga 2
76'
Bolnisi - Dusheti
0:0
Fasilə
Georgia - Loco. Tbilisi
1:0
7'
Din. Tbilisi 2 - Khobi
0:0
HIRVATİSTAN: Prva NL
61'
Vukovar 1991 - Dubrava
1:1
HOLLANDA: Tweede Divisie
66'
GVVV - Spakenburg
2:3
74'
HFC - Hardenberg
1:1
78'
Scheveningen - Jong Almere City
1:2
Fasilə
ADO 20 Heemskerk - Kozakken Boys
1:1
Fasilə
AFC - ACV Assen
0:0
Fasilə
Rijnsburgse Boys - Lisse
0:0
37'
Jong Sparta Rotterdam - Quick Boys
0:0
37'
Katwijk - Excelsior Maassluis
0:1
HOLLANDA: Derde Divisie
76'
Eemdijk - DEM
0:3
74'
Harkemase Boys - Sparta Nijkerk
0:0
70'
Rijnvogels - Urk
3:0
Fasilə
DVS '33 Ermelo - ODIN '59
4:0
Fasilə
IJsselmeervogels - VV DOVO
0:1
Fasilə
Kloetinge - SteDoCo
1:0
37'
TEC - Barendrecht
0:0
37'
USV Hercules - RKAV Volendam
3:0
İNGİLTERE: Premier League 2 - Playofflar
47'
Reading U21 - Nottingham U21
2:1
İNGİLTERE: 18yaş altı akademik
37'
Norwich U18 - Brighton U18
0:5
İRAN: Pro Lig
22'
Shams Azar Qazvin - Malavan
1:0
İRLANDA: National League Women
7'
DLR Waves K - Shelbourne K
0:0
İSKOÇYA: Premiership - Düşme Grubu
7'
Livingston - St. Johnstone
0:0
7'
Ross County - Motherwell
0:0
İSKOÇYA: Premiership - Şampiyona Playoffları
7'
Hearts - Dundee FC
0:0
7'
St. Mirren - Kilmarnock
0:0
İSKOÇYA: Championship - Düşme Grubu
7'
Hamilton - Alloa
0:0
7'
Inverness - Montrose
0:0
İSKOÇYA: League Two - Düşme - Playofflar
7'
East Kilbride - Stranraer
0:0
İSPANYA: Primera RFEF - Group 1
7'
Tarazona - Sabadell
0:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 5
7'
Rapitenca - FC L'escala
0:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 6
7'
Patacona - Burriana
0:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 8
27'
Ponferradina B - Almazan
0:0
7'
Colegios Diocesanos - Leonesa B
0:0
İSVEÇ: Allsvenskan
49'
AIK Stockholm - Sirius
0:1
49'
Halmstad - Mjallby
0:3
İSVEÇ: Superettan
49'
Sundsvall - Landskrona
1:2
48'
Varberg - Orgryte
1:2
İSVEÇ: 1. Lig - Norra
7'
Stockholm Internazionale - FBK Karlstad
1:0
İSVEÇ: 1. Lig - Södra
7'
Rosengard - Ljungskile
0:0
İSVEÇ: Elitettan - Kadınlar
Fasilə
Eskilstuna Utd K - Lidkoping K
0:0
49'
Jitex K - Örebro K
2:2
7'
Gamla Upsala K - Alingsas K
0:0
İSVİÇRE: Promotion League
7'
Bavois - St. Gallen II
0:0
7'
Bruhl SG - Breitenrain
0:0
7'
Bulle - Paradiso
0:0
7'
Lugano II - Basel II
0:0
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 1
Fasilə
Meyrin - Sion II
1:0
Fasilə
Portalban - Vevey
0:1
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 3
7'
Eschen - Uzwil
0:0
7'
Tuggen - Hongg
0:0
7'
Wettswil-Bonstetten - Balzers
0:0
İSVİÇRE: Super League Women - Klasman playoffları
7'
Aarau K - Grasshopper K
0:0
İTALYA: Serie D - Winners stage
7'
Caldiero Terme - Union Clodiense
0:0
İTALYA: Primavera 1
Fasilə
Atalanta U19 - Verona U19
1:0
52'
Sampdoria U19 - Empoli U19
0:1
İTALYA: Primavera 2
48'
Ascoli U19 - Spezia U19
1:0
Fasilə
Benevento U19 - Cosenza U19
0:0
47'
Brescia U19 - Sudtirol U19
2:1
47'
Cremonese U19 - Cittadella U19
3:0
54'
Crotone U19 - Perugia U19
2:0
50'
Entella U19 - Pescara U19
0:1
48'
Padova U19 - Alessandria U19
0:0
50'
Palermo U19 - Monopoli U19
0:0
50'
Parma U19 - Reggiana U19
1:0
47'
Pisa U19 - Napoli U19
0:0
46'
Renate U19 - AlbinoLeffe U19
3:1
49'
Udinese U19 - Spal U19
1:0
Fasilə
Venezia U19 - FeralpiSalo U19
1:1
46'
Vicenza U19 - Como U19
0:0
İZLANDA: Besta deild karla
7'
Akranes - Vestri
0:0
İZLANDA: Division 2
7'
KFG Gardabaer - Haukar
0:0
7'
Volsungur - Selfoss
0:0
KONGO: Ligue 1
7'
Otoho d'Oyo - Kondzo
0:0
LETONYA: Virsliga
49'
Metta - Jelgava
3:0
LETONYA: 1. Liga
7'
Ogre United - Tukums 2000 2
0:0
7'
Riga FC 2 - Leevon PPK
1:0
LİTVANYA: A Lyga
7'
Suduva - Dziugas Telsiai
0:0
LÜBNAN: Premier Lig - Kazananlar etabı
Fasilə
Al Ansar - Safa
1:0
MACARİSTAN: OTP Bank Liga
37'
MTK Budapest - Puskas Academy
1:3
MAKAO: Elite League - Şampiyona Playoffları
45+'
Lun Lok - Benfica
1:3
MALAVİ: Super League
72'
Civo Utd - Bangwe All Stars
1:1
69'
FOMO - Baka City
1:1
71'
MAFCO - Big Bullets
1:0
75'
Mighty Wanderers - Karonga United
1:0
65'
Moyale Barracks - Chitipa United
1:1
MALEZYA: Süper Lig
90+'
Sri Pahang - Kelantan DNFC
1:0
46'
Terengganu - Perak
1:0
MISIR: Premier Lig
Fasilə
Arab Contractors - Al Ittihad
0:0
MOLDOVA: Super Liga - Şampiyona Playoffları
51'
Balti - Dacia Buiucani
2:0
MOZAMBİK: Mocambola
47'
Black Bulls - Ferroviario Beira
1:1
NORVEÇ: OBOS-ligaen
7'
Aalesund - Vålerenga
0:0
7'
Åsane - Start
0:0
7'
Bryne - Mjondalen
0:0
7'
Kongsvinger - Raufoss
0:0
7'
Lyn - Levanger
0:0
7'
Moss - Stabaek
0:0
7'
Ranheim - Egersund
0:0
7'
Sogndal - Sandnes
0:0
NORVEÇ: Division 2, avd 1
7'
Arendal - Halden
0:0
7'
Eik-Tonsberg - Jerv
1:0
7'
Notodden - Flekkeroy
0:0
NORVEÇ: Division 2, avd 2
48'
Eidsvold - Strindheim
2:1
NORVEÇ: Division 3 - Group 1
46'
Haugesund 2 - Loddefjord
0:0
7'
Ardal - OS
0:0
NORVEÇ: Division 3 - Group 2
7'
Sola - Fram
0:0
NORVEÇ: Division 3 - Group 3
47'
Frigg - Ullern
2:0
7'
Asker - Oppsal
0:0
NORVEÇ: Division 3 - Group 4
Fasilə
Surnadal - Nardo
1:1
Fasilə
Verdal - Melhus
0:2
NORVEÇ: Division 3 - Group 5
Fasilə
Ready - Funnefoss/Vormsund
2:0
37'
Spjelkavik - Skedsmo
0:0
NORVEÇ: Division 3 - Group 6
Fasilə
Elverum - Fyllingsdalen
0:0
7'
Floya - Sprint-Jeloy
0:0
ÖZBEKİSTAN: Super League
7'
Metallurg Bekabad - Qizilqum
0:0
7'
Olympic - Pakhtakor
0:0
PARAGUAY: Division Intermedia
7'
Pastoreo - Encarnacion FC
0:0
7'
Recoleta - San Lorenzo
0:0
POLONYA: Ekstraklasa
49'
Gornik Zabrze - Stal Mielec
0:0
POLONYA: Division 1
Fasilə
Chrobry Glogow - R. Rzeszow
1:0
POLONYA: Division 2
7'
Hutnik Krakow - Lech II
0:0
7'
Zaglebie II - Wisla Pulawy
0:0
POLONYA: III Liga - Group I
Fasilə
Zambrow - Warta Sieradz
1:1
7'
Mlawa - Pilica Bialobrzegi
0:0
POLONYA: III Liga - Group II
47'
Blekitni Stargard - Vineta W.
3:0
7'
Starogard Gdanski - Gedania Gdansk
0:1
POLONYA: III Liga - Group III
50'
Starowice Dolne - Carina Gubin
1:0
PORTEKİZ: Liga Portugal 2
47'
Torreense - Feirense
2:0
PORTEKİZ: Campeonato Nacional U19 - Düşme Grubu
46'
Boavista U19 - Lusitania FC U19
4:0
PORTEKİZ: Liga BPI Women
Fasilə
Benfica K - Racing Power K
1:0
Fasilə
Damaiense K - Sporting K
0:1
Fasilə
Maritimo K - Valadares Gaia K
0:1
Fasilə
Torreense K - Braga K
2:1
RUANDA: Premier League
52'
Etoile de L'Est - Bugesera
0:3
45+'
Kiyovu - Rayon Sport
0:0
Fasilə
Sunrise - Marines
1:0
RUSYA: Premier Ligi
37'
Sp. Moscow - Krasnodar
0:0
RUSYA: FNL
7'
Arsenal Tula - Neftekhimik
0:0
RUSYA: FNL 2 - Division A Gold - İlkbahar Sezonu
7'
Murom - FK Novosibirsk
0:0
RUSYA: FNL 2 - Division A Silver - İlkbahar Sezonu
46'
D. Bryansk - Kursk
1:0
46'
Kaluga - Mashuk
1:2
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 1
49'
Forte Taganrog - Astrakhan
0:0
49'
Kholding - Kamensk-Shakhtinsky
1:0
Fasilə
Nart Cherkessk - Nalchik
3:1
37'
Nazran - FC Sevastopol
0:1
7'
Dynamo Makhachkala 2 - Rostov 2
0:0
7'
Maykop - Biolog
0:0
SAN MARİNO: Campionato Sammarinese - Playofflar
50'
Tre Penne - Cosmos
0:0
SLOVAKYA: Nike liga - Şampiyona Playoffları
37'
Podbrezova - Slovan Bratislava
1:0
SLOVAKYA: 1. Liga Women - Düşme Grubu
Yenilənmə Gözlənilir
Presov K - Topolcany GFC K
0:0
7'
Zilina K - Petrzalka K
0:0
SLOVENYA: Prva Liga
Fasilə
Rogaska - Aluminij
0:4
SOMALİ: National league
56'
Kigs - Midnimo
1:0
TAYLAND: Thai League 1
50'
Sukhothai - Police Tero
1:0
UGANDA: Premier League
50'
BUL - Gadaffi
0:0
50'
Kitara - Busoga
1:2
48'
Maroons - Bright Stars
0:0
51'
NEC FC - Vipers
0:0
Fasilə
UPDF - Villa
0:1
47'
URA SC - Kampala City
0:0
49'
Wakiso Giants - Mbarara City
1:0
UKRAYNA: Premier League
78'
Obolon - Rukh Lviv
0:0
UKRAYNA: U19 League
69'
Kryvbas 2020 U19 - Zhytomyr U19
3:1
UKRAYNA: Championship Women - Düşme Grubu
Fasilə
Panthers FC Uman K - Veres-Rivne K
3:0
URUGUAY: Primera Division - Apertura
49'
Cerro CA - Danubio
2:0
URUGUAY: Segunda Division
Fasilə
Albion - La Luz
0:0
YUNANİSTAN: Super League 2 - Terfi Grupları
Fasilə
Levadiakos - AEL Larissa
0:2
ZİMBABVE: Premier Soccer League
51'
Bulawayo Chiefs - Chicken Inn
0:0
Fasilə
GreenFuel - ZPC Kariba
1:0
Fasilə
Simba Bhora - Ngezi Platinum
0:1
Fasilə
Yadah - CAPS Utd
0:0
Ana Səhifə
Rəng Seçimi:
Passion Love