Love.Az
Canlı Futbol Nəticələri - LiveScore
Canli Futbol Nəticələri
Bu Günün oyunları
Yenilə
|
Hamısı
|
Canlı
|
Bitmiş
|
Dünən
|
Sabah
İTALYA: Serie A
Fasilə
Monza - Frosinone
0:1
Fasilə
Udinese - Empoli
0:0
ALMANYA: 2. Bundesliga
22'
Düsseldorf - Magdeburg
2:0
22'
Elversberg - Karlsruher
0:0
22'
Fürth - Schalke
0:0
22'
Hamburger SV - Nürnberg
1:1
22'
Hannover - Kiel
0:0
22'
Kaiserslautern - Braunschweig
0:0
22'
Osnabruck - Hertha
0:1
22'
Rostock - Paderborn
0:0
22'
Wehen - St. Pauli
1:0
ALMANYA: Regionalliga North
22'
St. Pauli II - Hannover II
0:0
ALMANYA: Oberliga Westfalen
Fasilə
Turkspor Dortmund - Wattenscheid
3:1
ALMANYA: 2. Bundesliga Women
90+'
Frankfurt II K - Sand K
1:0
90'
Weinberg K - Jena K
0:4
AVRUPA: Premier League (Crimea)
Fasilə
Alushta-Crimea - GFK Yalta
0:1
Fasilə
Gvardiya - Sparta-KT
0:1
Fasilə
Kyzyltash - TSK Simferopol
2:1
AVRUPA: All-Island Cup Women
Fasilə
Crusaders K - Shamrock Rovers K
2:1
AVUSTURYA: Regionalliga Batı
22'
Altach U21 - Schwaz
0:1
AZERBAYCAN: Premier Lig
90+'
Gabala - Araz
2:0
BEYAZ RUSYA: Pershaya Liga
90+'
Lokomotiv Gomel - Energetik-BGU
1:1
Fasilə
Zhodino 2 - Volna Pinsk
1:0
BOTSVANA: Premier League
Fasilə
Matebele - VTM FC
0:0
Fasilə
Security Systems - Sua Flamingoes
1:2
45+'
Township Rollers - Jwaneng Galaxy
0:0
BREZİLYA: Paulista B - İlk etap
Fasilə
ECUS SP - Atletico Mogi
1:0
45+'
Olimpia FC - Fernandopolis
0:0
BREZİLYA: Mineiro U20
90+'
Coimbra U20 - Athletic Club U20
0:2
Fasilə
Atletico-MG U20 - XV de Novembro U20
4:0
BREZİLYA: Paulista U20 - İlk etap
Fasilə
Sao Paulo U20 - Oeste U20
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: FORTUNA:LIGA - Konferans Ligi - Playofflar
Fasilə
Teplice - Hradec Kralove
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Division D
Yenilənmə Gözlənilir
Humpolec - Brno B
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Division F
Yenilənmə Gözlənilir
Krnov - Opava B
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Kralovehradecky KP
90'
Rychnov n. Kneznou - Nachod
2:2
ÇEK CUMHURİYETİ: Moravskoslezsky KP
Fasilə
Pusta Polom - Haj ve Slezsku
1:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Ustecky KP
Yenilənmə Gözlənilir
Kadan - Krupka
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Vysocina KP
Yenilənmə Gözlənilir
Pacov - Zdar na Sazavou B
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: 1. Liga Women - Şampiyona Playoffları
90+'
Slovacko K - Liberec K
2:2
ÇEK CUMHURİYETİ: 2. Liga Women - Terfi Grupları
Yenilənmə Gözlənilir
Olomouc K - FC Praha K
0:0
DANİMARKA: Süper Ligi - Düşme Grubu
90+'
Odense - Randers
2:0
DANİMARKA: 2nd Division - Düşme Grubu
90+'
Thisted - Hellerup
1:0
ENDONEZYA: Liga 1 - Playofflar
89'
Borneo - Madura United
2:3
ERMENİSTAN: Premier Lig
Fasilə
West Armenia - BKMA
0:1
ETİYOPYA: Premier League
90+'
Adama City - Sidama Bunna
2:1
FİLİPİNLER: PFL
Fasilə
Philippine Army - Loyola
2:1
FİNLANDİYA: Veikkausliiga
Fasilə
Gnistan - KuPS
0:0
FİNLANDİYA: Ykkosliiga
Fasilə
SJK Akatemia - SalPa
2:0
FİNLANDİYA: Ykkonen
22'
OLS Oulu - Keski-Uusimaa
0:0
FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup C
Fasilə
GBK Kokkola - SJK Akatemia 2
0:2
Fasilə
Kuopion Elo - OPS
1:1
GÜNEY AFRİKA: Motsepe Foundation Championship
Fasilə
JDR Stars - Maritzburg Utd
1:1
Fasilə
Magesi - Venda
1:0
Fasilə
Marumo Gallants - Orbit College
0:0
Fasilə
Milford FC - Pretoria Callies
1:1
Fasilə
Platinum City - Hungry Lions
1:0
Fasilə
Pretoria U. - Baroka
0:1
45+'
Upington City - Casric Stars
0:0
GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga 2
Fasilə
Bolnisi - Khobi
1:0
45+'
Georgia - Spaeri
1:0
45+'
Rustavi - Dusheti
0:0
HIRVATİSTAN: Prva NL
Fasilə
Sibenik - Vukovar 1991
0:1
HOLLANDA: Eredivisie
59'
Alkmaar - Utrecht
3:1
58'
Almere City - Nijmegen
1:2
60'
FC Volendam - G.A. Eagles
1:1
60'
Feyenoord - Excelsior
1:0
60'
Heracles - Sittard
0:0
60'
PSV - Waalwijk
1:1
61'
Sparta Rotterdam - Heerenveen
1:0
65'
Vitesse - Ajax
1:1
56'
Zwolle - Twente
0:0
İNGİLTERE: League Two - Playofflar
90+'
Crawley - Crewe
2:0
İRLANDA: FAI Kupası
Fasilə
Ballyfermot - Rockmount
1:0
Fasilə
Pike Rovers - Villa
1:0
22'
Wilton United - Glebe North
0:0
İSKOÇYA: SWPL 1 Women - Şampiyona Playoffları
42'
Celtic K - Hibernian K
0:0
42'
Glasgow City K - Hearts K
2:0
42'
Rangers K - Partick Thistle K
2:0
İSPANYA: LaLiga2
90+'
Eibar - Cartagena
1:0
İSVEÇ: Allsvenskan
89'
Brommapojkarna - Norrkoping
2:1
90'
Hammarby - AIK Stockholm
2:1
İSVEÇ: Superettan
Fasilə
Sandvikens - Varberg
2:0
İSVEÇ: 1. Lig - Norra
90+'
Pitea - Stockholm Internazionale
2:2
Fasilə
Umeå - Karlbergs
0:1
İSVEÇ: 2. Lig - Södra Svealand
45+'
Arameisk-Syrianska - Mjolby AI FF
2:0
İSVEÇ: 2. Lig - Västra Götaland
90+'
Bergdalens IK - Astrio
2:1
İSVEÇ: Allsvenskan - Kadınlar
90+'
Örebro K - Pitea K
0:0
Fasilə
Linköping K - Djurgarden K
0:1
Fasilə
Trelleborg K - IF Brommapojkarna K
0:1
İSVEÇ: Elitettan - Kadınlar
90+'
Uppsala K - Sunnanå K
1:0
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 1
90+'
Yverdon II - Portalban
4:0
İTALYA: Serie A Women - Şampiyona Playoffları
61'
AS Roma K - Fiorentina K
3:0
KAZAKİSTAN: Premier Lig
90'
Shakhter K. - Tobol
1:0
86'
Zhetysu - Kyzylzhar
0:0
KENYA: Premier League
90+'
Bandari - Sofapaka
2:2
78'
Gor Mahia - Muhoroni Youth
3:0
74'
Leopards - Bidco United
0:1
KENYA: Super League
90'
Kajiado - Kisumu All-Stars
1:3
KONGO: Ligue 1
90+'
Inter Club - Cheminots
2:2
LETONYA: 1. Liga
Fasilə
Alberts JDFS - Rezekne
2:0
LİTVANYA: I Lyga
Fasilə
Siauliai 2 - Atmosfera
1:0
MALAVİ: Super League
59'
Bangwe All Stars - MAFCO
0:1
58'
Dedza Dynamos - Chitipa United
0:0
56'
Karonga United - Civo Utd
1:0
61'
Silver Strikers - Mighty Wanderers
1:0
MALEZYA: Süper Lig
76'
Penang - Terengganu
0:0
MOZAMBİK: Mocambola
45+'
Baia de Pemba - Nacala
1:1
45+'
ENH Vilankulo - Black Bulls
0:0
45+'
Ferroviario Beira - Ferroviario Maputo
1:0
POLONYA: Ekstraklasa
Fasilə
Warta Poznan - Legia
0:1
POLONYA: Division 1
Fasilə
Polonia W. - Odra Opole
0:1
POLONYA: III Liga - Group I
Fasilə
Pilica Bialobrzegi - T. Mazowiecki
1:4
POLONYA: Central Youth League
86'
Gornik Z. U19 - Polonia W. U19
1:1
PORTEKİZ: Liga Portugal 2
45+'
Oliveirense - Leixoes
0:1
RUSYA: Premier Ligi
22'
FK Rostov - Baltika
0:0
RUSYA: FNL 2 - Division A Gold - İlkbahar Sezonu
90+'
Chelyabinsk - Ufa
0:0
90+'
M. Lipetsk - FK Novosibirsk
0:0
90+'
Rodina Moscow 2 - R. Volgograd
2:0
22'
Krasnodar 2 - FK Chayka
0:0
RUSYA: FNL 2 - Division A Silver - İlkbahar Sezonu
89'
Tekstilshtik - Kursk
1:0
Fasilə
D. Bryansk - Ulyanovsk
0:0
Fasilə
Kaluga - Khimik
1:0
Fasilə
Mashuk - Omsk
0:1
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 1
45+'
Astrakhan - Dynamo Makhachkala 2
2:0
22'
FK Pobeda - Rubin Yalta
0:0
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 3
45+'
Kolomna - Salyut-Belgorod
0:0
SLOVENYA: 2.SNL
Fasilə
Bilje - NK Bistrica
2:0
Fasilə
Grosuplje - Ilirija
0:1
Fasilə
Nafta - Dravinja
0:2
Fasilə
Rudar - NK Krka
0:2
Fasilə
Tabor Sezana - Primorje
0:0
SOMALİ: National league
48'
Dekedda - Mogadishu City
0:0
TACİKİSTAN: Vysshaya Liga
90+'
Ravshan - Kuktosh
3:0
45+'
Istiqlol Dushanbe - Eskhata
3:0
TANZANYA: Federation Cup
61'
Ihefu - Young Africans
0:0
TAYLAND: Thai League 1
89'
Ratchaburi - Port MTI FC
1:2
TUNUS: Kupası
22'
Monastir - Gabes
0:0
22'
Olympique Beja - ES Djerba
0:0
22'
Progres Sakiet - Bizertin
0:0
22'
Sporting Ben Arous - Jeunesse Sportive
0:0
UGANDA: Big League
45+'
Kaaro Karungi - Jinja North
2:0
45+'
Lugazi - Young Elephant
2:1
45+'
Mbale Heroes - Kyetume
1:0
45+'
Police - Onduparaka
1:1
UKRAYNA: Premier League
62'
Metalist 1925 - Zhytomyr
1:3
62'
Minaj - Kolos Kovalivka
1:2
61'
Rukh Lviv - Ch. Odesa
1:0
55'
Veres-Rivne - Oleksandriya
2:1
UKRAYNA: Championship Women - Düşme Grubu
45+'
EMC Podolie K - Dyn. Kyiv K
0:0
URUGUAY: Segunda Division
45+'
Sud America - Albion
1:0
45+'
Uruguay Montevideo - Juventud
0:0
VİETNAM: V.League 2
74'
PVF-CAND - Long An
3:1
ZAMBİYA: Super League
45+'
MUZA - Green Buffaloes
0:0
45+'
Nkana - Kansanshi
0:0
ZİMBABVE: Premier Soccer League
45+'
CAPS Utd - Dynamos
0:0
Fasilə
Chicken Inn - Simba Bhora
2:0
45+'
Manica - GreenFuel
1:0
Ana Səhifə
Rəng Seçimi:
Merry Christmas